Процес посадки зелені не займає багато часу. Для цього необхідно в заздалегідь підготовлені ящики, контейнери, горщики розташувати насіння, вимочені за добу в теплій воді. Посіви роблять з проміжком у 25-30 днів, щоб досягти безперервності врожаю.
Посів. Петрушка - рослина холодостійка. Молоді рослини витримують заморозки до 9 ° С морозу, а дорослі прекрасно зимують у відкритому ґрунті. Петрушка досить посухостійка, однак для нарощування вегетативної маси її слід своєчасно поливати. До світла петрушка зовсім не вимоглива, чудово розвивається і в тінистих місцях. Посіви проводять під зиму або дуже рано навесні. Під зиму висівають в грудні так, щоб сходи з'явилися ранньою весною. Сіють рядками, на відстань 15 см між ними. Сходи петрушки дуже важко пробиваються, тому заглиблюйте насіння на глибину 2-2,5 см, але не глибше.
Догляд. Своєчасно видаляйте бур'яни. Листова петрушка не потребує проріджування. Кореневу петрушку проріджують після того, як утворюються 3-4 листки залишаючи відстань між рослинами 5-8 см. Листову петрушку підгодовують аміачною селітрою. У посуху поливають.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння петрушки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-35 см |
| Глибина посадки | 1-2 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 7,95 ₴




