Салатна рослина підходить для вирощування на закритих і відкритих ділянках при температурі + 16-18 ° C. Для інтенсивного зростання зелені необхідне хороше освітлення і регулярний полив.
У літній період підбирають грядку з легкою тінню, а в холодну пору - максимально сонячні майданчики. При правильному догляді листя не буде гірчити, збереже свою соковитість і корисність.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння руколи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Листові і черешкові овочі |
| Вологість грунту | Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 35 см |
| Глибина посадки | 1 - 1,5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,95 ₴




