Сорт невибагливий і вирощується у відкритому і закритому ґрунті. Посів суниці на розсаду аграрії рекомендують здійснювати з березня по квітень в контейнери. Ґрунт слід підготувати заздалегідь: удобрити, зволожити, розпушити.
Перший час до сходів насіння важливо тримати контейнер під плівкою. Розсаду висаджують на сонячну ділянку з легкою півтінню в травні рядами з дистанцією в 30-40 см, а також 15-20 см між кущами. При правильному догляді ягода буде плодити 3-4 роки поспіль.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння суниці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння суниці |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,56 ₴



