Рослині відмінно підходить добре удобрений живильний ґрунт. Безпосередній посів насіння проводиться після обробки ділянки та доводиться на кінець квітня - початок травня. У кожну ямку глибиною 6 см вкладають по 3-4 зерна (схема посадки 60х30).
Після сходів залишають тільки два паростки. Вони будуть підтримувати один одного завдяки утворенню повітряних коренів і запобігатимуть виляганню.
Посів. Кукурудза дуже вимоглива до тепла. Її молоді сходи зовсім не переносять температури нижче 0 ° С. Насіння висівають тільки тоді, коли мине загроза пізніх весняних заморозків (кінець квітня - травень). Сіють на легких, прогрітих ґрунтах, коли температура на глибині загортання насіння (4-6 см) досягне 10-12 ° С. Висівають насіння в другій половині квітня - початку травня заглиблюючи насіння на 7-8 см, широкорядним способом, розміщуючи грядку від грядки на відстані 65-70 см. При такому посіві на 100 м² потрібно 200 г насіння.
Догляд. Після проростання сходів проводять розпушування, а коли утворюється другий листочок, сходи проріджують, залишаючи в рядку найміцніші рослини на відстані 30-35 см. Якщо посів був проведений гніздовим способом, при проріджуванні залишають по одній рослині. Щоб мати свіжі качани протягом усього літа посів кукурудзи слід проводити з інтервалом в 10-15 днів. Останній термін посіву середина липня. Регулярно видаляйте бічні пагони, що утворюються, тобто пасинки, які затримують ріст качанів.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння кукурудзи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Кукурудза Української Селекції |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150-160 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 8,46 ₴



