Посадка насіння здійснюється в кінці березня - квітні. Для цих цілей підбирають сонячну ділянку з удобреним ґрунтом.
Для активного росту овочу слід постійно проріджувати сходи. Оптимальна схема висіву - 25х5. Збір врожаю припадає на вересень-жовтень. Морква Шансон Супер підходить для механізованого прибирання з використання спеціалізованої техніки.
Посів. Холодостійка і відносно посухостійка культура. Молоді сіянці виносять температуру 3-4 ° С морозу. Найкраща температура для формування коренеплодів близько 20-22 ° С. При низьких позитивних температурах коренеплоди погано фарбуються. Найбільше вологи моркві необхідно при проростанні насіння і при зростанні коренеплодів. Надлишкова волога на початку вегетації затримує розвиток рослин, а в кінці - викликає розтріскування, викривлення і загнивання коренеплодів. Морква - світлолюбна культура. Затінення, особливо в молодому віці, є причиною витягування рослин і призводить до зниження врожаїв. Моркву вирощують підзимовим посівом і весняним. Ранньовесняний посів проводять якомога раніше - в лютому або на початку березня, в перші дні польових робіт, на вирівняні гребені. Норма висівання 60-80 г на сотку. Відстань між рядками 20-25 см. Глибина загортання 2-3 см. Посів роблять вручну, що забезпечує рівномірний розподіл насіння. Пізні весняні або, як їх називають, літні посіви моркви заслуговують на особливу увагу. Їх урожай використовують в їжу у свіжому вигляді, в основному взимку. Тому що такі коренеплоди грубіють і дуже добре зберігаються. Посів проводять в кінці травня і в першій половині червня, в досить вологий ґрунт.
Догляд. Морква сходить повільно і в цей період може утворитися ґрунтова кірка внаслідок минулих дощів або в результаті поливу. Ґрунтова кірка затримує появу сходів і в цьому випадку необхідне розпушування. Необхідність прополювання або розпушування визначається конкретними умовами. Якщо є бур'яни, а ґрунт пухкий, особливо коли бур'яни ростуть між рослинами в ряду, обов'язково слід провести прополювання. Перше розпушування проводять через 7-8 днів після появи сходів на глибину 6-8 см, а друге - через два тижні після першого. Наступні розпушування проводять у міру потреби, в залежності від стану ґрунту і наявності бур'янів, але дещо глибше.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння моркви.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для закусочних консервів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 9,95 ₴



