Культура є горшковою, тому легко вирощується на балконі та підвіконнях. Стане гідною прикрасою будь-якої кімнати.
Декоративний перець теплолюбний і потребує достатньої кількості світла. Його слід берегти від протягів, стежити за рівнем вологості. При гарному догляді овоч буде радувати рясним цвітінням протягом усього року.
Посів. Перець більш теплолюбний, ніж інші культури. Його насіння проростає за 7-9 днів при ° t 20-25 ° С і за 18-20 днів при ° t 13-15 ° С. Найбільше тепла перець вимагає в фазі розсади. Якщо ° t нижче 12 ° С, ріст припиняється. При ° t 0,3 - 0,5 ° С морозу рослини гинуть. Оптимальна ° t для розвитку і зростання перцю 18-25 ° С. Дуже негативно на розвитку рослин позначаються різкі температурні коливання. При ° t нижче 15 ° С і вище 30 ° С - квітки перцю опадають. Для отримання ранньої розсади насіння висівають з кінця січня до початку лютого в парник. Насіння сіють врозкид, зверху присипають шаром ґрунту в 1,5-2 см. Сходи з'являються на 8-10 день. Як тільки утворюються два справжніх листочки, розсада готова до пікіровки. Пікіровку проводять в парник за схемою 8х8 см. У відкритий ґрунт висаджують в кінці квітня - травні. Для пізньої розсади посів проводять пізніше. Як тільки пройде небезпека пізніх весняних заморозків, розсаду можна висаджувати на грядки. При цьому ° t ґрунту повинна бути не нижче 14 ° С.
Догляд. Перець неможливо виростити без поливу. Але врахуйте, що поливати потрібно тільки при необхідності - при перезволоженні рослини жовтіють і квітки опадають. Розпушування проводять тільки після того, як рослина добре вкорениться. Воно повинно бути дрібним, на глибину 5-10 см, тому що коренева система перцю розташовується дуже близько до поверхні ґрунту. Розпушування дозволяє зруйнувати ґрунтову кірку і сприяє кращому провітрюванню і прогріванню ґрунту.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння перцю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Перець овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 10,95 ₴



