Насіння анісу поміщають на невелику глибину у вологий ґрунт навесні, коли минуть морози. Для проростання насіння необхідно багато вологи, поживний ґрунт і добре освітлені ділянки.
Після того як рослина почала активне зростання, полив повинен залишатися таким же стабільним і рясним. Розпушування ґрунту допоможе рослині отримувати повітря і розвиватися за будь-яких погодних умов.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння приправ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,61 ₴




