Рослина вирощується в горщиках на підвіконні, в теплицях, городах і навіть клумбах. Посів насіння проводиться з кінця квітня до початку травня. У борозенки до 1 см глибиною можна поміщати відразу кілька насінин. Оскільки кущі розмашисті, відстань між точками посіву має бути не менше 25 см.
Місце розташування вибирають насичене сонцем. Захист від вітру - вимога, яка допоможе виростити здорові високі кущі, які не потребують підв'язки. Найбільш відповідний ґрунт - суглинку, чорнозем. Догляд за однорічною рослиною нескладний - він передбачає лише регулярний щедрий полив і прополювання.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння приправ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Базилік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9,31 ₴




