Розсаду, вирощену з висіяних із лютого до березня насіння, у відкритий ґрунт пересаджують наприкінці травня — початку червня. У відкритий ґрунт насіння сіють у жовтні. Лаванда воліє рости на сонячних, сухих ділянках без застою ґрунтових вод. Їй підходить піщаний або гравійний, не надто поживний ґрунт.
Прянощі висаджують у ґрунтову суміш (листа земля, перегнний, пісок 3: 2: 1) на глибину 20-25 см із проміжками 30-40 см. Вона потребує періодичного обрізання, поливання в спеку, підживлення двічі на рік під час вегетації, укриття в сувору зиму.
У нашому інтернет-магазині можна купити насіння приправ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Рід рослини | Лаванда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10,95 ₴


