Виростити плодовиті рослини можна навіть вдома на балконі. Для цього буде потрібна родюча волого- і повітропроникна земля, добре освітлене місце, відсутність різких поривів вітру. Як і при посадці сорту у відкритий ґрунт, насіння спочатку пророщують розсадним способом. Вони на 3 см заглиблюються в землю і накриваються плівкою. Зміцнілі рослини можна пересаджувати в горщики для вирощування вдома, а у відкритий ґрунт переміщати не раніше травня.
Частий і рясний полив - найголовніша вимога сорту. Забезпечивши підгодівлі та розпушування ґрунту, рослина буде вам вдячна, що зобразитися на вазі плодів. Обприскування поверхні куща для захисту від шкідників проводиться за потребою.
Посів. Насіння помідорів не вимагають попередньої обробки, але якщо вимочувати їх в теплій воді протягом 12 годин, то вони швидше проростуть. Томати дуже вимогливі до ґрунту. Для ранніх сортів підходять легкі, теплі та водопроникні, для пізніх сортів - важчі ґрунти й теж водопроникні. Крім того, ґрунти повинні бути родючими. Потреба в поживних речовинах в ранньому віці невелика, але в період плодоношення різко зростає. Томати люблять високу температуру. Для пророщування насіння томатів необхідна температура 18-22 ° С. При низькій температурі вони не проростають, а при високій - гірше розвиваються. Тому насіння висівають в теплицях, мінітеплицях, парниках або в лотки для розсади в кімнаті. Оптимальний період для посіву: початок або середина лютого для раннього виробництва помідорів (розсаду пікірують), середина березня - для середньораннього виробництва (розсаду НЕ пікірують) і кінець травня - для пізнього виробництва (розсаду НЕ пікірують). Насіння висівають рядками. Норма висіву для не пікірованої розсади - не більше 2 г / м², для пікірованої розсади - по 2-3 г / м²
Догляд і пікіровка. Протягом першого тижня до сходів насіння необхідно підтримувати температуру 20-25 ° С, а після появи перших сходів температуру знижують. Вдень вона повинна бути 10-15 ° С, а вночі близько 8-10 ° С. Залежно від температури, насіння повинне прорости протягом 10 днів. Рання розсада не потребує частих поливів. Коли утворюються перші 2 справжні листи розсаду пікірують в напівтеплий парник в ґрунт на відстані 10 × 10 см або в горщики. Парникова розсада дуже чутлива до низьких температур, тому перед посадкою в ґрунт її треба попередньо загартувати, тобто поступово привчити до умов зовнішнього середовища. При потеплінні погоди розсаду виносять на свіже повітря (якщо вона вирощується в кімнаті) або підіймають укриття (якщо вона вирощується в парнику). Також поступово зменшують полив і розсаду злегка підсушують в продовженні декількох днів перед посадкою. Загартована розсада має темно-зелене забарвлення і товсте стебло. Розсада томатів може сильно витягуватися. Вона стає блідо-зеленою і має довге і тонке стебло. Причинами витягування є загущення посівів, висока температура і висока вологість, недостатнє освітлення.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння помідор і томатів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння індетермінантних (високорослих) томатів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,15 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 8,95 ₴



