Насіння висаджують в прогрітий ґрунт при температурі вище +9 - 10ºС. Їм підходить сонячна сторона. Це однорічні рослини, місце посадки яких можна міняти кожен сезон. При правильному догляді вони добре переносять несприятливі погодні умови та рідко піддаються захворюванням.
Час посадки. Насіння поміщають у відкритий ґрунт в середині весни, коли немає загрози заморозків. Вони починають цвісти через 100 днів.
Місце посадки. Для айстр підходить пухкий та зволожений ґрунт. Після постійного помірного поливу землю навколо куща необхідно розпушити.
Глибина посадки. Насіння поміщають в лунки глибиною 5 см. Коли саджанці підростуть, їх пікірують і розсаджують на відстані 30 см.
Догляд. Для здорового росту рослини ґрунт необхідно завчасно підготувати. Восени його перекопують і навесні повторюють процедуру. Протягом всього літнього сезону необхідно стежити, щоб ґрунт навколо куща не ставав твердим. На стрімке зростання айстр вплив матимуть добрива у вигляді золи або перегною.>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 10,95 ₴



