Виростити айстри Аполлонія Шамо просто, вони вважають за краще знаходитися в пухкої землі.
Час посадки. Для того, щоб отримати очікуваний результат, варто висаджувати квіти під плівку або в теплиці в середині березня або початку квітня.
Місце посадки. Вибираючи ділянку, де квітам буде найлегше прижитися, варто враховувати їх любов до сонця і вологи. Слідкуйте за тим, щоб в цьому місці верхній шар ґрунту, не пересихав.
Глибина посадки. Буде досить лунки розміром 5 см, щоб насіння відчували себе комфортно.
Догляд. Не забувайте про те, що айстри вимагають поливу, прополювання. Для збільшення розмірів бутонів використовуйте мінеральні добрива і забудьте про використання гною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 85-90 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Персиковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,96 ₴



