Для тих, хто вперше зіткнувся з насінням цієї рослини, ми підготували поради, які допоможуть йому прижитися і цвісти.
Час посадки. Варто вибрати для цих цілей середину березня або початок квітня. Для максимальної ефективності радимо висівати насіння під плівку або в теплиці.
Місце посадки. Для айстри підходять місця, де зберігається вологий ґрунт, але і немає дефіциту сонця.
Глибина посадки. Лунка повинна за цим показником складати 5 см, щоб рослини змогли прижитися.
Догляд. Для ефективного вирощування айстр варто не забувати про їх полив, регулярно прополювати рослини та намагатися утримувати їх в пухкій землі. Використовуйте мінеральні добрива, але варто забути про гній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Лавандовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,96 ₴




