Не варто переживати, що карликові сорти квітів вимагають особливого догляду. Дотримуючись простих порад, ви зможете домогтися максимального результату.
Час посадки. Оптимальний термін висаджування насіння випадає на середину березня або початок квітня. Для більшої надійності варто сіяти їх під плівку або в теплиці.
Місце посадки. Вибирайте частину ділянки, де буде присутнє оптимальне поєднання доступності сонця і вологості ґрунту. Так ви зможете домогтися максимального результату протягом перших місяців після висаджування.
Глибина посадки. Буде досить ямки близько 5 см глибиною, щоб насіння прижилося.
Догляд. Не варто забувати про розпушування і регулярний полив. Це допоможе вам зберегти айстри та домогтися від них рекордних результатів. Також намагайтеся удобрити ґрунт перед посівом, але не використовуйте перегній.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 9,95 ₴




