Айстра висаджується насінням. Для посадки необхідно підібрати сонячну ділянку з родючим ґрунтом. Рослина не любить постійних поривів вітру. Зона морозостійкості коливається в межах +9 - 10ºС.
Час посадки. Насіння поміщають у відкритий ґрунт або пізно восени, або ранньою весною. Щоб скоротити термін дозрівання, насіння пророщують навесні, а в лунки поміщають підрослі саджанці. Рослина добре переносить пересадку, в тому числі в період цвітіння.
Місце посадки. Земля для насіння айстри необхідна м'яка. Тому до висадки її обробляють і удобрюють. Протягом всього періоду зростання слід підтримувати рихлість, уникати утворення кірки та застою води.
Глибина посадки. Насіння і саджанці поміщають в лунки глибиною 5 см. Підрослі рослини пікірують і переміщують на 30 см.
Догляд. Квіти дозрівають на одному кущі нерівномірно і доцільно їх зрізати у міру дозрівання. Таким чином, суцвіття, що залишилися будуть більшими. Але відцвілі бутони все ж доведеться видалити, щоб вони не псували зовнішній вигляд квітки та не виснажували її.
Айстри добре реагують на добрива. Зола або перегній будуть максимально ефективні в період випускання двох листків і формування бутона.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Астра |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Жовтий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 70 см |
| Вага | 0.3 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння айстри |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 9,95 ₴



