Рослина висаджується насінням або через розсаду. Для цього насіння пророщують заздалегідь. Потім поміщають в домашні горщики або парники поки температура повітря зовні тримається менше + 9ºС - 10ºС. Висадка починається, коли на стеблі айстри з'являться 5 - 6 справжніх листочків.
Час посадки. Насіння поміщають у відкритий ґрунт на зиму або навесні. В останньому випадку це відбувається в кінці квітня або початку травня. Для айстр з даної суміші несприятливі температурні коливання, тому їх варто повністю виключити.
Місце посадки. Необхідно заздалегідь підібрати місце з рясним сонячним світлом. Насіння поміщають в родючий і підготовлений ґрунт. Для цього його перекопують і удобрюють. Після того як рослина підросла, землю навколо куща мульчують.
Глибина посадки. Насіння поміщають в окремі лунки або борозни на глибину 5 см на відстані 30 см одне від одного.
Догляд. Рослина віддає перевагу помірному поливу, який проводиться 1 - 2 рази на тиждень. Після кожної процедури землю необхідно розпушити, щоб не утворювалася товста і жорстка кірка, яка зашкодить стеблу. На зростання айстри добре впливають підживлення мінеральними добривами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 70-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 9,95 ₴



