Насіння айстри висівають щороку навесні або восени. Для здорового росту квітки та швидкого дозрівання бутонів, вибирайте сонячний затишний куточок. Починайте проводити висадку айстр не раніше, ніж температура повітря підніметься вище + 9ºС - 10ºС.
Час посадки. Для айстр є два сприятливі часи посадки - в осінній та весняний періоди. У жовтні насіння айстр вкопують у землю на зиму, і по весні вони сходять. Навесні після заморозків у квітні - травні також можна висівати насіння. Перші бутони розпускаються через 110 - 115 днів.
Місце посадки. Ґрунт, де плануються лунки або борозенки, повинен бути розм'якшеним, зволоженим.
Глибина посадки. Ямки для насіння викопують на відстані 30 см одна від одної, глибиною 5 см.
Догляд. Айстри воліють помірний полив кілька разів на тиждень. Хоча рослина менше схильна до хвороб, ніж інші види квітів, на ділянці не зайвим буде кілька разів за сезон проводити підгодівлю і збагачувати ґрунт. Золу, компост, калійну сіль, кальцій та інші добрива необхідно поміщати на землю під кожним паростком.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 8,96 ₴




