Айстра сорти Кінг сайз належить до квітів середньопізнього терміну дозрівання. Перед висадкою у відкритий ґрунт насіння пророщують і поміщають в домашні теплиці та парники. Коли зовні погода стабілізується, розсаду пікірують і переноситься на вулицю.
Час посадки. Насіння висаджуються в теплому приміщенні в березні - квітні, а у відкритий ґрунт саджанці потрапляють в травні. Цей сорт не закладається в землю на зиму.
Місце посадки. Грунт повинен бути оброблений добривами, перекопаний кілька разів і добре зволожений. Після висадки саджанців, навколо кущика викладається мульча.
Глибина посадки. Лунки формуються по 5 см углиб. Обов'язкова умова - це відстань між сходами. Вона повинна бути не менше 30 см, щоб не утрудняти в зростанні гігантський кущ і не затінювати його квітконоси.
Догляд. Для айстр підходить ділянка землі, на які більшу частину дня потрапляють сонячні промені. Ця теплолюбна рослина погано переносить різкі температурні коливання. Необхідно здійснювати систематичний полив, але стежити за тим, щоб вода не застоювалася, а земля не вкривалась жорсткою кіркою. У міру розпускання бутонів їх зрізають. Підживлення рослини виробляється мінімум двічі за сезон: в періоди формування першого листя і суцвіть.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 85-100 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 9,86 ₴



