Айстри висівають насінням щороку. Для їх здорового росту підходять сонячні ділянки з мінімальною кількістю протягів. Граничні кордону морозостійкості рівні + 9ºС - 10ºС.
Час посадки. Айстри висаджуються як восени, так і навесні. Восени вони поміщаються в лунки до перших заморозків і залишаються там на всю зиму. Весняні посіви здійснюються в березні - квітні після останніх холодів.
Місце посадки. Так як айстри - однорічні рослини, то можна експериментувати з різними місцями висадки. Однак і тут є умови. Грунт повинна бути м'якою, обробленої добривами і регулярно зволоженою.
>Глибина посадки. Незалежно від того сіють насіння або садять саджанці айстр, їх поміщають на глибину 5 см і присипають пухкою землею або мульчею.
Догляд. Айстри не потребують особливого догляду. Це досить невибагливий і стійкий сортотип. Але все ж не зайвим буде підгодовувати квіти. Найкращим часом для цього служать періоди розпускання перших справжніх листів і утворення бутонів. В якості добрив використовують золу або компост, що наноситься на підставу куща.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 65-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Бордовий |
- Ціна: 8,96 ₴




