Насіння айстр сорту Крестелла Бордюрна поміщають у відкритий ґрунт або пророщують в теплих приміщеннях з подальшим перенесенням на вулицю. Саджанці добре витримують проріджування і пересадку.
Час посадки. Розсаду поміщають у відкритий ґрунт у квітні або травні, а насіння на початку квітня висівають під плівку. Температура при цьому повинна триматися в межах + 15ºС - 18ºС. До висадки їх гартують - витримують 7 - 10 днів при температурі + 10ºС.
Місце посадки. Вибирають сонячну і затишну ділянку з родючим ґрунтом. Восени землю перекопують, змішуючи з золою або компостом.
Глибина посадки. Айстри висаджують в лунки з п'ятисантиметрової глибини за схемою 6x6. Відстань для низькорослих бордюрних квітів не повинна бути менш як 20 см.
Догляд. Айстри воліють помірний полив і часте розпушування землі навколо куща. Це робить їх кореневу систему потужною та сильною, здатною увібрати всі корисні речовини для дозрівання бутонів. Тому в період формування квітконосів не зайвим буде ввести підгодівлю. Відцвілі бутони видаляють.
Айстри стійкі до фузаріозу. При правильному догляді та своєчасному видаленні бур'янів вони не захворіють: жовтяницею, фітофторозом, борошнистою росою, чорною ніжкою та ін.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння айстри |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,3 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 8,96 ₴



