Насіння рослини можна висаджувати у відкритий ґрунт декількома способами. У лунку поміщають сухе насіння, замочене або проросле. Від цього залежить швидкість дозрівання чорнобривців.
Час посадки. Чорнобривці висаджуються в середині або в кінці весни, щоб ґрунт досить прогрівся.
Місце посадки. Ґрунт для рослин повинен бути пухким, удобреним торфом. Вони вологолюбні, але застій води шкідливий. Вибирайте сонячне і затишне місце без протягів.
Глибина посадки. Чорнобривці висаджують в лунки або борозенки висотою 5 см. Коли вони підростуть, їх розсаджують на відстані 30 см.
Догляд. Щоб підвищити витривалість декоративного сорту, чорнобривці пікірують. Проріджування рослин збільшує потужність кореневої системи та викликає стрибок зростання. Поливати їх потрібно 1 раз в день або через день, інакше нижні листки почнуть жовтіти, і рослина втратить свій вигляд. Відцвілі бутони зрізають. Якщо цвітіння припиниться або погіршиться, допоможе стрижка. Подразнені чорнобривці випустять бутони з новою силою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Рід рослини | Чорнобривці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Однорічні та багаторічні квіти, квітучі в рік посіву |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 17,95 ₴



