Чорнобривці - теплолюбні рослини. При сильних заморозках вони гинуть. Тому найчастіше у відкритий ґрунт їх садять розсадним способом. У домашніх теплицях насінню дають прорости, поки погода зовні стабілізується. Посіви сходять через 4 - 8 днів.
Час посадки. В кінці березня або початку квітня насіння садять в парники або теплиці, які утримують температуру + 22ºC - 25ºC. У відкритий ґрунт розсаду поміщають в кінці травня і початку червня.
Місце посадки. Для чорнобривців підходить родючий і м'який ґрунт. Уникайте садити рослини в тіні та поруч з водоймами.
Глибина посадки. Кущики розсаджують на відстані 30 - 35 см і на глибині 1,5 - 2 см.
Догляд. Підрослі чорнобривці пікірують, коли на них з'являються 2 справжніх листки. Вони добре витримують пересадку (навіть у квітучому стані). Воліють помірний полив.
Удобрювати чорнобривці необхідно не частіше 1 разу на місяць, інакше бадилля буде інтенсивно рости без цвітіння. Максимальну користь підгодівля принесе в момент, коли паросток досягнув 10 см в довжину, почали зав'язуватися бутони та під час їх розпуску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Рід рослини | Чорнобривці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Однорічні та багаторічні квіти, квітучі в рік посіву |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
| Основні атрибути | |
| Тип продукції | Розсада |
- Ціна: 9,95 ₴




