Квіти люблять теплі, помірно вологі та затишні ділянки землі. Їх зона морозостійкості дорівнює + 9ºC-10ºC. Їх висівають насінням і саджанцями. Вирощена в тепличних умовах розсада швидше досягає періоду бутонізації.
Час посадки. У відкритий ґрунт чорнобривці висаджують в травні. Щоб скоротити термін дозрівання, можна виростити розсаду з насіння в домашніх умовах. За тиждень до висадки її виносять на вулицю, а після пересаджують у відведене місце.
Місце посадки. Чорнобривці ростуть в будь-якому ґрунті, який знаходиться на сонці та далеко від водойм. Однак рясного цвітіння можна домогтися тільки в обробленій та удобреній землі.
Глибина посадки. Насіння висівають неглибоко на 1,5 - 2 см. У випадку з розсадою поглиблення потрібно збільшити ще на 2 см.
Догляд. Чорнобривці Маленький герой не вимогливі у догляді. Вони вважають за краще помірний полив і сонячне місце. Якщо регулярно рихлити під кущами землю, видаляти бур'яни та відцвілі бутони, то не буде необхідності в добривах.
tify">pan style="">Чорнобривці практично не хворіють. Специфічний запах, який виділяють квіти, також виділяють стебло і корінь. Він захищає самі чорнобривці й ті рослини, які розташовані поруч з ними, від більшості шкідників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Однорічні та багаторічні квіти, квітучі в рік посіву |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Жовтогарячий |
| Рід рослини | Оксамит |
- Ціна: 9,95 ₴



