Розводять чорнобривці насінням, але у відкритий ґрунт садять розсадою. Для цього їх пророщують в домашніх мініпарниках або теплицях. При температурі + 22ºC - 25ºC і достатку сонячного світла перші паростки з'являються на 4 - 8 день.
Час посадки. Насіння на розсаду садять на початку березня. Саджанці пересаджують у відкритий ґрунт, коли повністю мине загроза заморозків - в травні.
Місце посадки. Ростуть в будь-якому ґрунті, але для рясного цвітіння необхідно сонячне і родюче місце. Його готують шляхом перекопування і зволоження. Варто уникати тінистих ділянок і місць біля водойм.
Глибина посадки. Насіння поміщають на глибину не більше 1 см, щоб швидко почалися сходи. Коли визначено місце для розсади, саджанці поміщають на глибину 3 - 4 см.
Догляд. Чорнобривці воліють помірний полив з постійним розпушуванням землі навколо куща. Практично не схильні до захворювань. Чорнобривці захищають себе і навколишні рослини від шкідників стійким ароматом, який виділяється не тільки суцвіттями. Стебла і коріння також виділяють запах. Якщо постійно видаляти бур'яни та відцвілі бутони, то не буде необхідності в добривах і додатковій підгодівлі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Однорічні та багаторічні квіти, квітучі в рік посіву |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,15 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Рід рослини | Оксамит |
- Ціна: 10,95 ₴




