Вербена любить сонце, тому краще висаджувати її на ділянки з хорошим природним освітленням.
Час посадки. Саджанці у відкритий ґрунт поміщають не раніше травня.
Місце посадки. До ґрунту вербена не надто вимоглива, але потрібно, щоб земля була добре розпушена.
Глибина посадки. Молоді пагони висаджують на глибину 5 см.
Догляд. У спекотну погоду вербену потрібно поливати не частіше двох разів на тиждень. При середніх температурах обмежуйтеся одним разом, оскільки рослина не переносить застою води. Під час поливу бажано не зрошувати листя. Підживлення потрібно проводити в період бутонізації, відцвілі суцвіття необхідно обрізати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Рід рослини | Вербена |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
| Основні атрибути | |
| Тип продукції | Саджанці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,95 ₴



