Віола добре переносить тінь, але для пишного цвітіння рекомендується висаджувати її на сонячні ділянки.
Час посадки. Висаджують розсаду в ґрунт в середині або наприкінці травня.
Місце посадки. Вибирайте ділянки з живильним і добре дренованим ґрунтом.
Глибина посадки. Молоді паростки висаджують на глибину 5 см.
Догляд. Щомісяця потрібно збагачувати ґрунт комплексними мінеральними добривами. Полив повинен бути помірним, оскільки віола не переносить застою води. Щоб нові бутони формувалися в великій кількості, вчасно обривайте відцвілі квітки та сухе листя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Насіння України |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння фіалки |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | лютий |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 15-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20-25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий, Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,46 ₴



