З огляду на невибагливість рослини посадка не вимагає особливих зусиль. Але для швидкого і гармонійного розвитку культури, дотримуйтесь наступних вказівок.
Час посадки. Якщо ви плануєте вирощувати сорт в горщиках, то для посадки підходить лютий. Для відкритого ґрунту орієнтуйтеся на середину - кінець травня, коли закінчаться заморозки.
Місце посадки. Попри любов до сонячних ділянок, віола значно змінюється відповідно до росту в півтіні. Підбирайте місце, захищене від протягів і вітру.
Глибина посадки. Насіння сіють в борозенки глибиною 1 см. Між рядами необхідно дотримуватися відстань близько 25 см.
Догляд. Під час зростання і цвітіння віоли не забувайте про періодичної підгодівлі (двічі в вегетативний період). Ґрунт повинен бути зволожений, але не залитий. Видаляйте зів'ялі квіти, щоб зберегти прекрасний зовнішній вигляд і збільшити тривалість цвітіння.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння фіалки |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | лютий |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 15-25 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20-25 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 14,95 ₴



