Перед посадкою насіння замочують на 24 години в гарячій воді, але не в окропі. Якщо висаджують розсадним способом, то за місяць до переміщення на постійне місце іпомею вирощують в парнику або теплиці, оскільки вона дуже сприйнятлива до заморозків.
Час посадки. Насіння переносять у відкритий ґрунт в середині травня. Розсада, посів якої почався у квітні, також переноситься на постійне місце в кінці весни. Перші сходи прокльовуються на 8 - 10 день. Від способу висадки залежать терміни настання цвітіння.
Місце посадки. Для іпомеї вибирають теплу і затишну ділянку зі східного боку. Ґрунт переважно слабокислий, пухкий і добре дренований. Його перекопують на глибину 10 см і перемішують з суперфосфатом. Після висадки рясно поливають.
Глибина посадки. Насіння іпомеї поміщають в ґрунт по 2 - 3 штуки. Лунки, глибиною 5 см, розташовують на відстані 20 см.
Догляд. Коли підрослі саджанці випустять перші справжні листки, верхівку стебла прищипують. Так воно збільшить кількість бічних пагонів. За період дозрівання можна проріджувати та видаляти відцвілі бутони або пошкоджені гілки. Рослина віддає перевагу помірному поливу і систематичній підгодівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 11,95 ₴




