Іпомею Оранж Глорі садять і насіннєвим, і розсадним способами.
Час посадки. У квітні в домашніх парниках можна висаджувати насіння на розсаду. Підрослі саджанці у відкритий ґрунт переносять в середині травня. При безпосередній посадці насіння іпомеї в ґрунт потрібно дочекатися закінчення холодів.
Місце посадки. Вибирають сонячне місце, бажано без протягів. Перевага віддається слабокислому родючому ґрунту з дренажем.
Глибина посадки. У кожну лунку висаджують по 2 саджанці на глибину 5 см. Відстань між ними повинна становити мінімум 30 см.
Догляд. У міру зростання іпомеї потрібна опора, також потрібна обрізка. Верхівку обрізають, щоб стимулювати зростання бічних гілок. Важлива регулярна підгодівля комплексними добривами. Іпомея любить помірний полив, розпушування ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 200 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,25 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 10,95 ₴




