Лобелію поміщають в землю насіннєвим способом, але у відкритий ґрунт вона потрапляє у вигляді розсади. Рослини дуже чутливі, тому несприятливі погодні умови та різкі перепади температури їм шкідливі.
Час посадки">. Насіння поміщають у вологу землю мініпарників або теплиць в кінці лютого і на початку квітня. Підрослі саджанці через 8 - 10 тижнів переносять в підготовлене місце на земельній ділянці. Через 70 - 80 днів рослини починають цвісти.
Місце посадки. Підійде як сонячне, так і розташоване в півтіні місце. Ґрунт повинен бути суглинистий або супіщаний, багатий гумусом і пухкий.
Глибина посадки. Лобелію садять в лунки за схемою 10х15 см. Глибина для саджанців дорівнює 5 см. Насіння для проростання поміщають в землю на глибину 0,2 см.
Догляд. Для тривалого і частого цвітіння кущики поливають і підживлюють. Підживлення в вигляді мінеральних добрив максимально ефективне в період першого місяця після посадки лобелії у відкритий ґрунт і двічі в період формування бутонів.
У серпні після першої хвилі цвітіння стебла низько обрізають на висоту 5 см. Після цього рослину рясно поливають і підживлюють. Вона почне цвісти повторно і буде радувати до самих заморозків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 10-15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 14,95 ₴



