Висадка насіння відбувається після замочування. Як тільки зникне загроза нічних заморозків, починається посадка паростків. Також можна використовувати розсаду для відкритого ґрунту.
Час посадки. Замочені насіння поміщають в лунки або борозни в кінці травня або початку червня. Сходи з'являються через 14 - 20 діб, а цвітіння починається через 4 - 6 тижнів.
Місце посадки. Ґрунт для настурції повинен бути родючим, слабокислим і добре дренованим. Вибирається помірно сонячне або напівзатінене місце.
Глибина посадки. В лунки глибиною 2 см поміщають по три насінини. Використовують схему 25x30 см.
Догляд. Якщо погода в травні ще прохолодна, лунки з насінням накривають поліетиленовою плівкою. Пікіровка виключена, оскільки рослини мають тендітну кореневу систему і важке стебло. Розсаду необхідно висаджувати в лунки прямо з торф'яними стаканчиками або з грудкою землі.
Рясний полив потрібен тільки до моменту цвітіння. Після цього - у міру висихання ґрунту. Фосфорно-калійні добрива додаються 1 раз в 7 днів, поки на пагонах не почали формуватися бутони. Необхідно проводити обрізання зів'ялих квітів і видаляти бур'яни.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Настурція |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | травень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 10,95 ₴




