Висаджують насіння 2-ма способами: насіннєвим у відкритий ґрунт або ж розсадою.
Час посадки. Насіння на розсаду висівають в кінці березня, пересаджують саджанці в кінці травня. У відкритий ґрунт посів насіння можна проводити в кінці квітня або початку травня за відсутності нічних заморозків.
Місце посадки. Настурція Черрі Роуз добре росте на помірно родючій і досить дренованій землі. Любить сонячні тихі ділянки, погано переносить протяги та заболочені місця. На ділянках, що мають надлишок азоту і вологи, в основному розвиває кущ, а цвітіння демонструє убоге.
Глибина посадки. Насіння у відкритий ґрунт висівають за схемою 25х30 см з глибиною посадки 1,5 см. Перед висаджуванням рекомендується насіння замочити на добу. Для розсади насіння поміщають в торф'яні стаканчики на глибину не більше 1 - 1,5 см.
Догляд. Молоді рослини необхідно регулярно поливати, ґрунт повинен бути вологим. Під час цвітіння рослина поливають тільки при пересиханні ґрунту. В іншому випадку у нього буде багато листя і мало квіток. Після кожного поливу потрібно рихлити ґрунт, щоб не утворювалася кірка. Також необхідна підгодівля фосфором і калієм, яка проводиться тільки до початку цвітіння раз в 7 - 10 днів.
Важливо! При внесенні свіжого гною настурція гине.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Настурція |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | травень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 10,95 ₴



