Незабудка - рослина досить стійка до перепадів температур, тому її доцільно сіяти відразу у відкритий ґрунт.
Час посадки. Кращий місяць для посіву рослини - квітень. Через 12 - 14 днів після переміщення насіння в ґрунт з'являться перші сходи. Їх потрібно прорідити. Через кілька тижнів рослина порадує першими суцвіттями. Період активного цвітіння незабудки Небесна ластівка триває 40 - 45 днів.
Місце посадки. Рослина віддає перевагу суглинному добре зволоженому ґрунту і півтіні.
Глибина посадки. Для посадки незабудок в ґрунті роблять борозенки глибиною 1,0 - 1,2 см. Після посіву насіння його акуратно закопують і злегка утрамбовують.
Догляд. Рослина потребує регулярного, але помірного поливу: при надлишку вологи почне гнити коріння, а при її нестачі воно швидко відцвіте. Воду треба лити під самий корінь.
Через 12 - 14 днів після посіву, обов'язково до періоду цвітіння, необхідно підгодувати незабудку універсальним мінеральним добривом. Восени можна внести органічні добрива. В кінці жовтня - початку листопада рослину можна приховати від холодів, хоча зазвичай вона добре переносить низькі температури.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння дворічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Польові/лугові |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 10,95 ₴




