Рослина досить теплолюбна, тому рекомендується спочатку висаджувати її насінням на розсаду. Молоді саджанці тримають при кімнатній температурі, а після завершення весняних заморозків переміщують у відкритий ґрунт.
Час посадки. Насіння на розсаду сіють в кінці березня - початку квітня. Через 12 - 14 днів з'являються перші сходи. Готові саджанці висаджують на клумбу у другій половині травня - початку липня.
Місце посадки. Кращим місцем для посадки цинії Апріорі стане добре освітлена ділянка з пухким родючим ґрунтом.
Глибина посадки. Насіння рекомендовано розміщувати на глибину 1,0 - 1,5 см, а готову розсаду - на 5 - 6 см. Якщо розсада занадто витягнулася вгору, її можна висадити й глибше - рослина сформує додаткові корені, які додадуть їй стійкості. Між кущами відстань має бути не менше 30 - 35 см.
Догляд. Навіть в період активного цвітіння цинія Апріорі не вимагає підв'язки, оскільки розлогий кущ надійно утримує суцвіття. В цей час бажаний рясний полив, розпушування ґрунту біля основи стебел і підгодівля мінеральними добривами для квітучих рослин. Такий нескладний догляд забезпечить тривале і рясне цвітіння цинії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 12,95 ₴




