Цинія Подарунок добре себе почуває на відкритих ділянках пухкої та родючої землі без густої тіні.
Час посадки. Для початку необхідно в березні - квітні місяці висадити насіння цинії Подарунок на розсаду. Через 10 - 12 днів посівний матеріал дає перші сходи. Оскільки рослина є теплолюбною, висаджувати розсаду у відкритий ґрунт можна тільки після закінчення заморозків, зазвичай - в кінці травня - початку червня.
Місце посадки. Ідеальне місце для посадки рослини - ділянки з легким живильним ґрунтом, великою кількістю сонячного світла і хорошою зволоженістю.
Глибина посадки. Насіння слід висаджувати на глибину 1 - 1,2 см, а пророслу розсаду - на 5 - 7 см. Якщо саджанці занадто витягнулися вгору, їх можна розмістити й глибше - так у рослини швидше сформуються додаткові корені, які надають їй стійкість.
Догляд. У фазі активного цвітіння цинію Подарунок рекомендовано рясно поливати. Доцільно також буде підгодовувати її в цей період мінеральними добривами для квітучих рослин (відповідно до інструкції виробника) і акуратно розпушувати ґрунт біля основи куща. Це забезпечить максимальну кількість і якість суцвіть.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння цинії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | квітень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60-65 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 12,56 ₴




