Оскільки горох стійкий до морозів і холодів, його висівають у відкритий ґрунт рано навесні або пізно восени під зиму. Ґрунт повинен бути не важким і не з кислим середовищем. Висівають горошини в підготовлені борозенки на глибину 4-5 см. Між грядками дотримуються відстані приблизно 15 см.
Не забудьте полити ґрунт перед тим, як опускати горошини у борозенки. Після посадки посівний матеріал накривають шаром ґрунту. У період зростання необхідно провести декілька розпушувань, і якщо опадів випало мало, потрібен додатковий полив.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для консервування |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 70-80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 25 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,66 ₴


