Сорт треба висаджувати у квітні на глибину приблизно 3-5 см. Дреновані, удобрені ґрунти стануть гарним місцем для кавуна. Солодка Дакота — сонцелюбна рослина, що не боїться опіків і опадів.
Кавуни абсолютно не вимогливі в догляді. Забезпечивши регулярне поливання великою кількістю води, вдається виростити сильну плодоносну рослину. Для отримання ще більш солодких і барвистих плодів у вегетаційний період його можна підгодовувати 1-2 рази.
Посев. Кавуни дуже вимогливі до світла та тепла. Тому оптимальною °t для росту є 26-30 °C. Якщо °t вище 32 °C — запліднення сповільнюється, що часто призводить до виростання хворобливих плодів. Якщо ж °t опускається нижче 10 °C, то рослини припиняють ріст. Негативно впливають на паростки, квітки та утворення плодів тривалі похолодання. Сіють кавуни в другій половині квітня, для холодніших районів на початку травня, коли ґрунт прогріється до °C 12-15 °C. Висівають на вирівняну поверхню, гніздовим способом за схемою — 2 х 1 м. Розмір гнізд 40-50 см. У гніздо насипають перегною, перемішуючи з землею. Потім туди висівають по 5-6 насіння, заділяючи їх на глибину 3-5 см. Витрачання насіння на 100 м2 20-40 г. Зверху мульчують перегною для збереження вологи. Для того, щоб прискорити схожість насіння, гнізда накривають поліетиленом або створюють тунельні укриття.
Догляд. Щойно утворюються два справжні аркуші, потрібно провести прорізування. У кожному гнізді залишають по одній рослині. Після цього регулярно розпушують доти, поки сомкнуться плеті рослини та закриє всю поверхню ґрунту. Проводять поливання молодих рослин, але щойно плоди почнуть дозрівати поливання припиняють, позаяк надлишок вологи негативно впливає на смакові якості плодів.
Більше сортів кавуна можна купити в інтернет-магазині Флоріум.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Ранні кавуни |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 11,95 ₴




