Дыня Шаранта висівається в землю теплою весною, глибина посадки — 2-3 см. Місце розташування вибирають напівзатінене або повністю відкрите. Оптимальні землі для вирощування сорту — чорнозем, сушарка.
Доглядаючи за бахчевою культурою, важливо забезпечити їй достатній полив. Найкраще поливати рослину в ранкову пору і тільки біля кореня, щоб сонце не залишило опіки на листі. Підживлення та пухка земля покращать зовнішній вигляд дині. Збирання врожаю і прибирання лоз проводиться на 70-80 день після появи перших паростків.
Посев. Дині дуже вимогливі до світла та тепла. Тому оптимальною °t для росту є 26-30 °C. Якщо °t вище 32 °C — запліднення сповільнюється, що часто призводить до виростання хворобливих плодів. Якщо ж °t опускається нижче 10 °C, то рослини припиняють ріст. Негативно впливають на паростки, квітки та утворення плодів тривалі похолодання. Сіють дині в другій половині квітня, для холодніших районів на початку травня, коли ґрунт прогріється до °C 12-15 °C. Висівають на вирівняну поверхню, гніздовим способом за схемою — 2 х 1 м. Розмір гнізд 40-50 см. У гніздо насипають перегною, перемішуючи з землею. Потім туди висівають по 5-6 насіння, заділяючи їх на глибину 3-5 см. Витрачання насіння на 100 м2 15-20 р. Зверху мульчують перегною для збереження вологи. Для того, щоб прискорити схожість насіння, гнізда накривають поліетиленом або створюють тунельні укриття.
Догляд. Щойно утворюються два справжні аркуші, потрібно провести прорізування. У кожному гнізді залишають по одній рослині. Після цього регулярно розпушують доти, поки сомкнуться плеті рослини та закриє всю поверхню ґрунту. Проводять поливання молодих рослин, але щойно плоди почнуть дозрівати поливання припиняють, позаяк надлишок вологи негативно впливає на смакові якості плодів. Для прискорення проростання насіння над посіяними рядками можна спорудити поліетиленові тунельні укриття.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Диня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | ТМ Сонячний березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 12,95 ₴




