Висаджують капусту після того, як посаджена в березні розсада набула 5-6 листя, а ґрунт досить добре прогрівався. Місце розташування має бути сонячним, із захистом від вітру. До вибору ґрунту також треба підходити відповідально: земля має бути пухкою, слабокислою або нейтральною.
Сорт добре переносить спеку, але чим частіше буде поливання, тим соковитішим листя капусти. Підживлення та звільнення рослини від бур'яну сприятливо впливають на зовнішній вигляд рослини. Воно може зазнавати наражів шкідників, тому обприскування спеціальними препаратами — не обов'язковий, але рекомендований спосіб догляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Капуста Савойська |
| Тип продукції | Розсада |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Совойская капуста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 150 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8,96 ₴


