

Капуста кольорова Галеон Білий, бежевий, кремовий Насіння 100 шт. GreenMarket
11,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 709187
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Галеон може вирощуватися будь-якої пори року, крім зими. Терміни посіву впливають на дозрівання врожаю: початок — середина весни — 59-73 доби, квітень — 53-66 діб, черв'ярка — середина літа — 55-77 днів. Умови посадки завжди однакові: сорту потрібна слабокисла, пухкий ґрунт і гарна освітленість сонцем.
Для формування великого врожаю потрібно часто та рясно поливати плоди. Не рекомендується поливати наприкінці дня. Для збереження зовнішньої привабливості та цілісності врожаю головки обробляють спеціальними захисними розчинами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Культура | Капуста цвітна |
| Користувацькi характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Овочі для вирощування в теплицях |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 45 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 100 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Сірі/сріблясті/голубуваті |
| Період посадки (закінчення) | квітень |
| Період цвітіння (закінчення) | квітень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,95 ₴


