Даний сорт має виняткову морозостійкість, тому посіви на глибину 3-5 см проводять дуже рано - в березні-квітні. При стійкості рослини в морозну погоду все-таки варто вибирати сонячні ділянки та поживний ґрунт.
Навесні за кукурудзою практично не потрібен догляд. Вона сама харчується корисними речовинами та вологою, що накопичилися за зиму під землею. Сорт слід оберігати лише від застоїв води. У літню пору для остаточного формування качанів рослині допоможуть мінеральні підгодівлі та помірний полив.
Посів. Кукурудза вимоглива до тепла, її сходи не переносять найменших заморозків. Сіяти її потрібно на легких, добре прогрітих ґрунтах, коли температура на глибині загортання насіння (4-6 см) досягає 10-12 ° С. Кукурудзу висівають наприкінці квітня або на початку травня на глибину 7-8 см, широкорядним способом, розміщуючи рядок від рядка на відстані 65-70 см. За такого способу посіву на 100 квадратних метрів потрібно 200 грамів насіння.
Догляд. Після появи сходів ділянку потрібно розпушити, а коли утвориться другий листочок, сходи проріджують, залишаючи в рядку найкращі рослини на відстані 30-35 см. У випадку посіву кукурудзи в лунки при проріджуванні залишають по одній рослині. Щоб мати свіжі качани протягом літа, висівати кукурудзу слід з інтервалом в 10-15 днів. Останній термін посіву середина липня. Регулярно видаляють бічні пагони - пасинки, які можуть затримати ріст качанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Кукурудза суперсолодка |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 210-220 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 12,95 ₴




