Коріння сорту, закладені на Алясці, дозволяють вирощувати сорт з кінця березня. Починаючи раннє пророщування, посадковий матеріал слід розмістити в лунці глибиною не більше 3 см на сонячній території. Бажано вибирати добре удобрені, пухкі ґрунти.
Кукурудза любить рясний полив біля кореня, але сорт здатний довгий час вистояти без вологи, харчуючись ресурсами ґрунту. У період зав'язування качанів рекомендується підгодовувати рослину. Після збору врожаю міцні стебла виймають із землі та утилізують.
Посів. Кукурудза вимоглива до тепла, її сходи не переносять найменших заморозків. Сіяти її потрібно на легких, добре прогрітих ґрунтах, коли температура на глибині загортання насіння (4-6 см) досягає 10-12 ° С. Кукурудзу висівають наприкінці квітня або на початку травня на глибину 7-8 см, широкорядним способом, розміщуючи рядок від рядка на відстані 65-70 см. За такого способу посіву на 100 квадратних метрів потрібно 200 грамів насіння.
Догляд. Після появи сходів ділянку потрібно розпушити, а коли утвориться другий листочок, сходи проріджують, залишаючи в рядку найкращі рослини на відстані 30-35 см. У випадку посіву кукурудзи в лунки при проріджуванні залишають по одній рослині. Щоб мати свіжі качани протягом літа, висівати кукурудзу слід з інтервалом в 10-15 днів. Останній термін посіву середина липня. Регулярно видаляють бічні пагони - пасинки, які можуть затримати ріст качанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Кукурудза солодка |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 90-120 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 11,95 ₴




