Морква підходить для вирощування в будь-яких типах ґрунтів. Глибина посадки - 2-3 см при ширині борозни в 5 см. Місцезнаходження краще вибирати просочене літніми сонячними променями.
Догляд за сортом не обтяжує власника городу. Для отримання великих коренеплодів рекомендується не допускати пересихання землі, забезпечивши регулярні поливи. Також сорт чуйний до підживлення.
Посів. Холодостійка і відносно посухостійка культура. Молоді сіянці виносять температуру 3-4 ° С морозу. Найкраща температура для формування коренеплодів - близько 20-22 ° С. При низьких температурах коренеплоди погано зафарбовуються. Найбільше вологи моркви необхідно при проростанні насіння і при зростанні коренеплодів. Надлишкова волога на початку вегетації затримує розвиток рослин, а в кінці - викликає розтріскування, викривлення і загнивання коренеплодів. Морква - світлолюбива культура. Затінення, особливо в молодому віці, є причиною витягування рослин і призводить до зниження врожаїв. Моркву вирощують підзимовим посівом і весняним. Ранньовесняний посів проводять якомога раніше - в лютому або на початку березня, в перші дні польових робіт. Норма висівання 60-80 г на сотку. Відстань між рядками 20-25 см. Глибина загортання 2-3 см. Посів роблять вручну, що забезпечує рівномірний розподіл насіння. Пізні весняні або, як їх називають, літні посіви моркви заслуговують особливої уваги. Їх врожай використовують у їжу в свіжому вигляді в основному взимку, бо ці коренеплоди дуже добре зберігаються. Посів проводять в кінці травня і в першій половині червня в достатньо вологий ґрунт.
Догляд. Морква сходить повільно, і в цей період може утворитися ґрунтова кірка внаслідок дощів або в результаті поливу. Ґрунтова кірка затримує появу сходів і в цьому випадку необхідне розпушування. Необхідність прополки або розпушування визначається конкретними умовами. Якщо є бур'яни, а особливо коли бур'яни ростуть між рослинами в ряду, обов'язково слід провести прополку. Перше розпушування проводять через 7-8 днів після появи сходів на глибину 6-8 см, а друге - через два тижні після першого. Наступні розпушування проводять у міру потреби, залежно від стану грунту і наявності бур'янів, але дещо глибше .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Найкорисніші овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 10 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 24,95 ₴




