Перець вирощують розсадним способом з кінця лютого. Для цього вибирають землю, близьку до тієї, в яку згодом будуть переміщені паростки: дреновану, живильну, зволожену. Насіння прикриваються лише невеликим шаром землі, не більше 2 см. Розміщувати розсаду і паростки необхідно на сонячних місцях.
Регулярно поливаючи рослину, можна домогтися формування здорових кущів і плодів правильної форми. Чим частіше проводиться помірний полив, тим м'ясистішими та соковитішими будуть перці. Деяким рослинам може знадобитися опора або захист від вітру. Підживлення не обов'язкові, але позитивно впливають на сорт.
Посів. Перець більш вимогливий до тепла, ніж інші культури. Його насіння проростає за 7-9 днів при температурі 20-25 ° С і за 18-20 днів при температурі 13-15 ° С. Особливо багато тепла потрібно перцеві в фазі розсади. При температурі нижче 13 ° С він припиняє своє зростання. При 0,3 - 0,5 ° С морозу рослини гинуть. Оптимальна температура для росту і розвитку рослин 18-25 ° С. При сприятливій температурі перець розвивається раніше. Виключно несприятливо на рості і розвитку рослин позначаються різкі температурні коливання. Квітки опадають, якщо температура нижче 15 ° С і вище 30 ° С. При тривалому похолоданні молоді плоди набувають антоціанового забарвлення. Насіння перцю для ранньої розсади висівають із середини січня до початку лютого в теплий парник. Насіння сіють урозкид, присипають шаром ґрунту завтовшки 1,5-2 см. Насіння сходить через 8-10 днів. Після появи двох перших справжніх листків, сіянці пікірують в теплий парник на відстані 8х8 см. Розсада готова до висадки у відкритий ґрунт в кінці квітня-на початку травня. Пікірувати розсади перцю потрібно 65-70 днів від появи сходів. Для пізньої розсади сіють пізніше. Висаджувати розсаду перцю у відкритий ґрунт можна тоді, коли пройде небезпека пізніх весняних заморозків і температура ґрунту підніметься вище 14 ° С.
Догляд. Перець не можна вирощувати без поливу. Поливають його, однак, тільки при необхідності - при перезволоженні рослини жовтіють і квітки опадають. Розпушування проводять тільки після того, як рослина добре вкоренилася. Воно має бути дрібним, на глибину 5-10 см, тому що коренева система перцю розміщується у верхньому шарі ґрунту. Цим розпушуванням руйнують ґрунтову кірку і сприяють кращому провітрювання та прогріванню ґрунту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Перець овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 11,66 ₴




