

Гвоздика Шабо біла Білий, бежевий, кремовий Насіння 0,1 гшт. GreenMarket
14,95 ₴
13,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 727045
Посадка. Місце — сонячне. Почва – плодородная. Перед висаджуванням ділянку потрібно ретельно взихнути або перекопати на глибину 1-2 штиків лопати. Внести в ґрунт перегний, компост або пісок залежно від структури ґрунту. Видаліть бур'яни та їхнє коріння. Після перекопування це зробити набагато легше. Ретельно виберіть усі корінці, особливо таких брутальних бур'янів, як-от пирій і снити. Якщо хоч найменша їх частина залишиться в ґрунті, то вони швидко розроснуться на всій клумбі. Горщики з придбаними рослинами розставте на клумбі в потрібних місцях. Внесіть, на 1 квадратний метр 3 — 4 кілограми компосту або перегною, а також 2-3 столові ложки деревної золи. Після викопайте лунки таких розмірів, щоб навколо кореневого кома залишилося невеликий простір. Обережно витягніть рослини з горщика, на краях трохи розпушіть, з корінням, пошкоджене коріння обріжте. Опустіть рослину в ямку, засипте в порожнечі землі та злегка ущільніть її. Глибина посадки має залишатися тією ж, на якій рослина росла в горщику. Посадку потрібно провести так, щоб рослини одна від одної були на відстані 30 см. Посічені рослини рясно полейте.
Догляд. Молоді рослини після саджання потребують поливання. Регулярно поливати рослини потрібно доти, поки не відроститимуть нові корені та почнуть інтенсивно рости листя й пагони. Після, якщо багаторічні метелики посаджені в гарному місці, вони практично не потребують догляду. Поливати їх потрібно тільки під час посушливої спеки. Не захоплюйтеся щоденними поливами, позаяк це тільки шкодить рослинам. Цвяхи потрібно звільняти від бур'янів, поливати, а також удобрювати під час росту та цвітіння. Добриво можна перегнійним і комплексним мінеральним добривом. Рослина потрібно звільняти від бур'янів, поливати, а також удобрювати під час росту та цвітіння. Добриво можна перегнійним і комплексним мінеральним добривом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння гвоздики |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 25-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 13,46 ₴


