Перед тим як почати вирощувати мускарі Superstar, в ґрунт слід внести добрива, наповнені органікою.
Час посадки. Мускарі - рослини зі швидкою адаптацією, тому висаджувати цибулини можна як восени для отримання цвітіння на наступний рік, так і навесні для вигонки бутонів в той же рік.
Місце посадки. Рослині обов'язково потрібні родючі або удобрені ґрунти. До розташування квітка не настільки вимоглива, розмістити її можна як в ажурній тіні, так і під сонцем.
Глибина посадки. Цибулини мускарі невеликі, тому їх висаджують на невелику глибину - 5-7 см.
Догляд. Сорту Superstar необхідний помірний полив, який не дозволить допустити засух і утворення кірочок на землі. Для отримання рясного щорічного цвітіння рекомендується час від часу удобрювати рослину біля кореня. Найбільш слушні підгодівлі - органічні. Викопувати мускарі на зиму немає потреби, оскільки сорт легко переносить морози.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Мускарі для вигонки |
| Вологість грунту | Суха, Помірно волога, Волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 25 см |
| Глибина посадки | 3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 6/7 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 54,95 ₴





