Сорт Doublet вирощують до свят. Рання посадка і підгодівля цибулин здатна подарувати перше цвітіння вже до кінця грудня.
Час посадки. Висаджують рослину в стані спокою, тому квітку поміщають в ґрунт в середині весни або з початку до середини осені.
Місце посадки. Розміщувати Doublet необхідно на сонячних ділянках. Ґрунт повинен бути легким і добре удобреним. Також під час посадки необхідно забезпечити хороший дренаж.
Глибина посадки. Цибулинам амариліса необхідна глибока посадка. Посадковий матеріал поміщають під землю на 10-20 см.
Догляд. Догляд за сортом полягає тільки в поливах і внесенні добрива. Полив здійснюють виключно в ґрунт, намагаючись не зачіпати ділянки над цибулиною. Підживлення проводять комплексними добривами. Для збереження естетичності рослини відцвілі бутони слід зрізати.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Рід рослини | Амариліс |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тип рослини | Квіти |
| Користувацькi характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Амариліси махрові |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Колір квітки | Білий, Червоний |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 1 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
- Ціна: 449,95 ₴





