Висаджуючи рослину, слід пам'ятати, що її цибулини токсичні, тому необхідно працювати в рукавичках і не підпускати до неї дітей і тварин.
Час посадки. Посадка Nancy Lindsay проводиться в теплу пору року. Висаджувати цибулини у відкритий ґрунт можна з середини до кінця весни, а також з початку до середини осені.
Місце посадки. Рослині потрібне тінисте місце розташування з поживним ґрунтом. До типу землі сорт невибагливий.
Глибина посадки. Цибулину поміщають в землю таким чином, щоб її горлечко було прикрите на 2-3 см.
Догляд. Колхікум візантійський за зовнішніми характеристиками часто порівнюють з крокусом. Але навіть якщо у рослин є зовнішні подібності, в плані невибагливості у догляді пізньоцвіт зручніше крокусу. Ця квітка не боїться морозів, легко переносить спеку. Поливати її необхідно після повного висихання ґрунту, а підгодовувати рекомендується 3-4 рази з весни до кінця осені.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Чудові Безвременники |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 14+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 269,95 ₴




