Пізньоцвіт висаджують в місцях, недоступних для дітей і тварин. Найкраще мініатюрними рослинами прикрасити рокарій, об'ємну клумбу або висадку навколо дерев.
Час посадки. Посадити рослину, квітучу навесні, можна і навесні, і восени. Оскільки сорт морозостійкий, садити цибулини можна з ранньої весни.
Місце посадки. Для збереження тривалого цвітіння краще розташовувати сорт Autumnale в тіні з дрібними променями сонця. Ґрунт вибирають будь-якого типу, але без застоїв води.
Глибина посадки. 5-7 см - оптимальна глибина лунки для посадки пізньоцвіту.
Догляд. Сорт самостійно скидає листя, переходячи в період спокою, не боїться морозів і посух. Доглядаючи за рослиною, слід помірно поливати її біля кореня в активні періоди. Також пізньоцвіт рекомендується поливати тільки після того, як земля підсохне. Перед осіннім цвітінням можна підгодувати калійними добривами землю, в якій росте квітка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Чудові Безвременники |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 13-15 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 13+ |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 271,95 ₴




