Для посадки підготуйте ділянку, позбудьтеся від рослинності та сміття, які можуть там перебувати. Перекопайте ґрунт, рівномірно розподіліть його граблями та ущільніть за допомогою катка або ногами. Перед посівом насіння вартує внести добрива для кращих сходів та розвитку.
Час посадки. Найкращий час для засівання насінням трав'яної суміші - кінець літа. Навесні та на початку осені теж можна проводити таку роботу.
Місце посадки. Тінь, півтінь, легка посуха, сонячні ділянки - всі ці місця підходять для посадки. Трава відмінно пристосовується до місцевості.
Глибина посадки. Насіння висівають на рівній ділянці перехресним методом (в різних напрямках). Засипають шаром ґрунту на 0,5-1 см і вирівнюють граблями. Витрата насіння - 1 кг на 30 м2. Якщо ви зробите пропорцію менше, трав'яний килим буде не щільним, і може почати рости бур'ян.
Догляд. Підживлення можна здійснювати раз в сезон (весна, літо, осінь). Полив повинен бути частим, у вечірні або ранкові години. У спекотні дні поливати треба частіше. Поливають за допомогою насадки, яка буде розсіювати краплі води.
Стрижка проводиться за потреби. Перший раз, коли трава досягне висоти 10 см. Суміш витривала до морозів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння трав |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 5-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 27,16 ₴



